Klientu atsauksmes

Fantastiska pieredze! Pasūtīju individuālos aizbāžņus lidojumiem. Speciālists vizītes laikā visu smalki paskaidroja. Man kādu 10 minūšu laikā noņēma ausu nospiedumus un dažu dienu laikā saņēmu aizbāžņus. Administratore arī parādīja kā pareizi ielikt ausīs. Jau esmu izmēģinājusi. Esmu sajūsmā!...

Lasīt vairāk

Es ar prieku iesaku šo dzirdes centru. Šeit strādā augsti kvalificēti, bet galvenais - gādīgi, dzirdes speciālisti, kas manuprāt, var palīdzēt dzirdēt labāk ikkatram. Paldies visai komandai par visu, ko darāt.....

Lasīt vairāk

Paldies par dzirdes aparātiem mammai! Mamma un visa ģimene ir atkal laimīga! Mēs iesakām jūsu centru citiem ar dzirdes traucējumiem. Es rakstu atsauksmi, un mamma kliedz no blakus istabas: "Noteikti uzrakstiet pateicību Dr. Violetai!"....

Lasīt vairāk

Jūs esat burvīga kompānija. Vienmēr jūtos gaidīta.
Renāte M.

Paldies speciālistei Jūlijai par to, ka atgrieza mani krāsainajā skaņas pasaulē! Paldies par dzirdes uzlabošanu!
Juris

Liels paldies ārstei un darbiniekiem par pacietību, iejūtību un laipnību iegādājoties dzirdes aparātus. Ļoti izsmeļoša konsultācija un pieredzējuši speciālisti.
Anna B.

Man ir 77 gadi. Paldies par palīdzību! Paldies par manas problēmas atrisināšanu! Tagad es atkal dzirdu un dzīvoju!
Alla K.

Vērtējums „IZCILI”! Tāda sapratne, izskaidrojums, attieksme, izmeklēšana! Sen nebiju to piedzīvojusi. Paldies par to dakterei un visam personālam. Pats svarīgākais – paldies par pārbaudi, problēmas izskaidrojumu un dzirdes tehnoloģiju pielāgojumu. Tagad zinu, kā dzīvot tālāk! Lai veicas un visu to labāko vēlot šīs iestādes kolektīvam!
Pateicībā, Astrīda R.

ARS LONGA, VITA BREVIS EST... Mēs visi gribam būt veseli, redzēt un dzirdēt labi! Šajā Dzirdes centrā mani uzņēma ļoti laipni, ieteica un pielāgoja man piemērotākos dzirdes aparātus. Paldies visam kolektīvam par laipnību un atsaucību! Lai veicas.
Laima P.

Esmu ļoti pateicīga speciālistei Violetai par ļoti rūpīgu attieksmi pret manu dzirdes problēmu, kas pēdējā laikā tik ļoti pasliktināja manu dzīvi. Paldies par rūpīgi piemeklētiem dzirdes aparātiem un atbalstu. Veiksmi turpmākā darbā! Paldies visam kolektīvam par siltu un pretīmnākošu attieksmi.
Ar pateicību un cieņu,
Janīna V.

Šeit strādā profesionāļi un ļoti laipni, pacientu saprotoši cilvēki. Apbrīnojama ir dr. Violetas prasme vienkāršā un pacientam saprotamā valodā izskaidrot problēmu, viņas pacietība un iecietība. Personāls vienkārši super – pacients šeit jūtas gaidīts un tas ir galvenais!
Aleksejs G.

Paldies speciālistei Jūlijai par sapratni un dzirdes aparātu pielāgošanu! Tagad es dzirdu un jūtos labi! Patīkama un mājīga atmosfēra dzirdes centrā. Paldies! Veiksmi turpmāk visam kolektīvam!
Pateicībā, Valērija L.

Sirsnīgi pateicos dzirdes centra personālam par ļoti sirsnīgu apkalpošanu. Šeit strādā zinoši, profesionāli speciālisti. Tagad mana dzirde ir kārtībā, dzirdu ļoti labi. Visiem veselību!
Alberts B.

Liels paldies dr. Violetai un visam kolektīvam par profesionālu un laipnu apkalpošanu. Esmu Jums mīļie pateicīga par sadarbību un dzīves kvalitātes uzlabošanu.
Lielā pateicībā, Jūlija B.

Dzīve ir izmainījusies! Paldies! Visu dzirdi labi. Atkal dzirdu skaņas, kuras jau aizmirsu... putsteņa tikšķēšana, ūdens tecēšana, kaķa ņaudēšana! Paldies dakterei un visam kolektīvam – lai veicas dzīvē, darbā un laimi!
Ar cieņu, Augusta D.

No sirds pateicos speciālistei Jūlijai, kura man piedāvāja izmēģināt cita veida dzirdes aparātus un to piedāvātās iespējas. Paldies par iejūtīgu un pacietīgu attieksmi. Jaunie dzirdes aparāti ir devuši iespēju uztvert skaņu pasauli komfortabli un patīkami. Lai Jums vienmēr veicas!
Inese

Gribu izteikt pateicību par sakārtoto dzirdi, izmantojot mūsdienīgus dzirdes aparātus. Īpaša pateicība „Labākas Dzirdes Centra” darbiniekiem par iejūtīgo un patīkamo servisa apkalpošanu. Paldies!
Pensionārs Bonifatijs M.

Man 85 gadi. Tagad pēc Labākas dzirdes centra darbinieku atsaucības un pūlēm dzirdu kā jaunībā. Varu skatīties televīziju nevienam netraucējot, arī sabiedrībā dzirdu visu un varu tikai pateikties Dr. Violetai un pārējiem darbiniekiem centrā. Kolosāla aprūpe un atsaucība.
Gunārs A.

Jau pirmajā reizē, ierodoties Labākas Dzirdes Centrā jutāmies, ka esam atbraukuši pie mīļiem draugiem, kuri būs gaidījuši. Mana dakterīte Violeta ļoti jauka. Visu izskaidro, uzklausa ar sapratni. Pie jums valda ļoti patīkama atmosfēra. Mīļs paldies! Paciente Aija

Liels paldies dakterei un visam personālam par sirsnīgu attieksmi un par pacietību. Dzirdes aparātus nēsāju jau gandrīz gadu un esmu ļoti apmierināta. Visu to labāko Jums.
Jūsu paciente, Ekaterina G.

Izsakām lielu pateicību visam dzirdes centra kolektīvam un ārstiem par palīdzību atgūt dzīvesprieku.
Ciguļovu ģimene.

No visas sirds gribu pateikties speciālistei Jūlijai par iejūtību pret mani. Tagad man viss ir kārtībā, dzirdu, priecājos, nāku uz Jūsu centru ar prieku!
Gaļina M.

Sirsnīgs paldies par laipno apkalpošanu un izskaidrojumiem par dzirdes aparātu! Īpašs paldies manai dakterītei Violetai! Veiksmi visam kolektīvam!
Patiesā cieņā – Aija K.

Liela pateicība dakterei Violetai pa ļoti jauku attieksmi. Redzeju un jutu, ka daktere strādā ļoti uzmanīgi, uzklausa, paskaidro par pārbaudes rezultātiem. Izsmeļoši paskaidrots par dzirdes aparātiem, to nepieciešamību un nēsāšanas principiem. Prieks, ka ir nomaksas iespējas tehnoloģijām.
Noteikti ieteikšu saviem radiem pārbaudīt dzirdi laicīgi un konsultēties ar zinošiem speciālistiem Jūsu centrā.
Cieņā, Natālija K.

Mīļš paldies dzirdes speciālistei Violetai par augsto profesonalitāti un iejūtību ar kādu viņa veic savu darbu. Speciāliste pēc izmeklējumiem ļoti saprotami izskaidroja dzirdes tehnoloģiju iespējas palīdzēt dzirdēt un dzirdes aparātu lietošanu. Paldies par kopējo laipno un silto gaistoni Labākas Dzirdes Centrā!
Ar cieņu un pateicību, Brigita Ā.

Paldies Jūsu centram. Man ir 80 gadi, ir problēmas ar dzirdi. Es uztraucos, ka nespēšu tikt galā, bet viss izdevās! Dzirdes aparāti ir ērti, uzlādējamie. Ir pilna garantija un bezmaksas apkalpošana! Pateicoties manai dzirdes speciālistei Jūlijai, viss ir kārtībā! Speciāliste uzmanīga, pacietīga.
Paldies par visu! Gaļina N.

Paldies dzirdes speciālistei Violetai. Laipna, ieinteresēta, visu izskaidrojoša. Paldies par sirsnību, iejūtīgu attieksmi un patiesu vēlmi labam darba rezultātam. Lai veicas!
Ārija D.

Paldies par profesionālo un pretīmnākošu apkalpošanu! Īpašs paldies speciālistei Jūlijai!
Ar cieņu, Viktors

Veiksmi Jūsu kolektīvam arī turpmāk, sniedzot mums iespēju dzirdēt!
Māra

Vai esat gatavi spert nākamo soli?

Online konsultācija

Uzrakstiet mums vai piezvaniet pa telefonu 205-502-86

Uzrakstiet mums

Pieteikties konsutācijai

Iepazīstieties ar mūsu dzirdes tehnoloģiju speciālistiem.

Pieteikties konsutācijai

Kur nopirkt

Atrast tuvāko dzirdes centru.

Kā nokļūt