• Pakalpojumu
    paketes

    Uzziniet vairāk par katru no tiem,
    lai saprastu, kura pakalpojumu pakete
    jums ir piemērotāka.

Pakalpojuma paketes piemeklēšana

Lai panāktu vislabāko rezultātu un maksimāli ērtu dzirdes uzlabošanas tehnoloģiju lietošanu, mēs saviem klientiem piedāvājam kompleksus pakalpojumu komplektus, kuros bez pašām dzirdes uzlabošanas tehnoloģijām ir iekļauti arī bezmaksas bateriju komplekts, kopšanas līdzekļi un pats galvenais – līdz 4 gadiem ilga bezmaksas apkope un apkalpošana.
Mūsu kvalificētie speciālisti palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotākos dzirdes uzlabošanas risinājumus un jūsu vajadzībām piemērotu pakalpojumu komplektu.

Mūsu kvalificētie speciālisti palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotākos dzirdes uzlabošanas risinājumus un jūsu vajadzībām piemērotu pakalpojumu komplektu.

Augstākās kvalitātes tehnoloģijas aktīviem cilvēkiem, kas var atrasties visdažādākajās vidēs, tostarp arī ar skaļu troksni, proti, trokšņainos restorānos, koncertos, pasākumos ar lielu cilvēku skaitu.

Modernas tehnoloģijas, kas ir paredzētas diezgan parastām dzīves situācijām ar nelielu troksni – klusi restorāni, tikšanās darbā, braukšana ar automašīnu.

Šīs tehnoloģijas ir piemērotas parastai videi, piemēram, sarunai ar atsevišķu personu vai nelielu cilvēku grupu.

Šīs pamata tehnoloģijas palīdzēs mazāk aktīviem cilvēkiem vai tiem, kas lielāko daļu laika pavada klusā vidē, piemēram, lasa, klausās mūziku vai skatās televizoru.

Vai esat gatavi spert nākamo soli?

Online konsultācija

Rakstiet mums vai zvaniet pa tālruni 205-502-86

Rakstiet mums

Pieteikties vizītei

Iepazīstieties ar mūsu dzirdes tehnoloģiju speciālistiem

Pieteikties konsutācijai

Kur nopirkt

Atrast jums tuvāko dzirdes centru

Kā nokļūt