• Dzirdes
  konsultācija

  Konsultācijas laikā speciālists veiks detalizētu
  dzirdes pārbaudi un rekomendēs
  piemērotākos risinājumus tieši jūsu dzirdei,
  ņemot vērā jūsu vajadzības,
  vēlmes un iespējas.

Katras personas dzirdes stāvoklis ir individuāls līdzīgi redzei vai pirkstu nospiedumiem. Turklāt dzirdes uzlabošanas tehnoloģiju izvēle ir diezgan plaša. Tādēļ kvalitatīvu dzirdes aparātu izvēli var nodrošināt tikai speciālists individuālas konsultācijas laikā, pēc veiktās dzirdes pārbaudes.

Mūsdienās dzirdes aparāti – tas ir modernās tehnoloģijas, kas ir izstrādātas, lai jūs varētu viegli pielāgoties pat vissarežģītākajām akustiskajām vidēm. Kādi dzirdes aparāti ir piemēroti  tieši jums, un to cenas ir atkarīgas no jūsu aktivitātes, nodarbinātības, dzīvesveida un vides, kurā jūs biežāk atrodaties.

Dzirdes uzlabošanas tehnoloģijas ir delikātas ierīces, kas ir precīzi jāpiemeklē un jāpielāgo atkarībā no cilvēka individuālajām dzirdes izmaiņām un auss kanālu īpatnībām. Konsultējieties ar savu dzirdes aprūpes speciālistu, lai atrastu labāko risinājumu, kas pilnībā atbilst jūsu dzirdes vajadzībām un dzīvesveidam. Konsultācijas laikā kvalificēts speciālists rekomendēs jums piemērotākos pakalpojumu komplektus, dzirdes aparātu veidus, un profesionāli pielāgos tos atbilstoši jūsu audiometrijas datiem, dzīvesstilam un finansiālajām iespējām.

Individuāla tehnoloģiju piemeklēšana

Individuāla tehnoloģiju piemeklēšana

Konsultācijas laikā speciālists varēs pateikt, kādi dzirdes aparāti jums ir piemēroti. Izvēloties dzirdes tehnoloģijas, tiek ņemts vērā Jūsu dzirdes stāvoklis, vēlmes un, protams, finansiālās iespējas.


Dzirdes aparātu pielāgošana

Dzirdes aparātu pielāgošana

Lai pareizi izvēlētos un kvalitatīvi pielāgotu digitālos dzirdes aparātus, mūsu speciālisti izmanto īpašas datorizētas programmas, kas palīdz visprecīzāk noteikt, kā ierīces īpašības atbilst cilvēka dzirdes stāvoklim, tas garantē kvalitatīvu piemeklēšanu un pielāgošanu.

Pieteikties konsutācijai
Turpmākā atbalsta programma

Turpmākā atbalsta programma

Tā ir unikālā programma, ko izveidojuši mūsu kvalificētie speciālisti, lai lietošanas pieredze būtu ērta un baudāma, cik vien iespējams. Speciālistu pieejamais atbalsts nodrošina nepārtrauktu dzirdes aparātu darbību un ikdienā palīdz dzirdēt labāk.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai man ir dzirdes izmaiņas?

Mēs iesakām pēc iespējas ātrāk pierakstīties uz konsultāciju pie speciālista, ja uz vismaz vienu jautājumu atbildējāt apstiprinoši:

 1. Jūs bieži pārjautājat
 2. Jūsu TV vai radio ir skaļāks, nekā citiem
 3. Jums ir grūtības saprast runu troksnī
 4. Jūms ir grūtības saprast sieviešu un bērnu teikto
 5. Jums liekās, ka cilvēki murmina un „norij” vārdus
 6. Jums ir grūti saprast telefona sarunu laikā
 7. Jūs izvairāties no komunikācijas, kas kādreiz bija patīkama
 8. Jums ir troksnis ausīs
 9. Apkārtējie saka, ka jūs slikt dzirdat

Kas man jādara, ja man šķiet, ka man ir dzirdes problēmas?

Jums jāpierakstās uz vizīti pie dzirdes speciālista, lai saņemtu konsultāciju un pārbaudītu dzirdi. Daudzi dzirdes speciālisti piedāvā pirmreizējo konsultāciju bezmaksas.

Lasīt tālāk >

Vai ir operācijas vai medikamenti, kas palīdz dzirdes tracējumu gadījumos?

Tikai 5 % no visām dzirdes izmaiņām pieaugušajiem var koriģēt ar medikamentu palīdzību var ķirurģisku operāciju.  Lielākā daļa cilvēku ar dzirdes traucējumiem (95 procenti) lieto dzirdes aparātus.

Lasīt tālāk >

Kādi dzirdes aparāti būs piemēroti tieši man?

Dzirdes tehnoloģiju izvēli ietekmē dzirdes stāvoklis, dzīvesveids un aktivitātes līmenis, auss un dzirdes kanāla uzbūve, finansiālās iespējas un daudzi citi faktori. Pierakstieties bezmaksas konsultācijai, un mūsu speciālists rekomendēs jums labākās dzirdes tehnoloģijas.