Kāpēc izvēlēties mūs?

Kvalificēti speciālisti

Mūsu speciālisti – sava darba profesionāļi ar lielu pieredzi un patiesu vēlmi palīdzēt cilvēkiem dzirdēt labāk. Viņi regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus, uzzina par inovatīvām dzirdes rehabilitācijas metodēm un konsultējas ar nozares ekspertiem. Tas ļauj mums droši izmantot pašas mūsdienīgākās tehnoloģijas, garantējot Jums vislabāko dzirdi. Turklāt mēs esam vienīgais dzirdes centrs Latvijā, kas aprīkots ar jaunāko un modernāko diagnostisko aprīkojumu.

 

Kompleksa pieeja

Svarīga Labākas Dzirdes Centra iezīme ir tā šaurā specializācija. Mēs darām tikai to, ko mēs protam vislabāk – uzlabojam Jūsu dzirdi. Mēs neaprobežojamies ar vienreizēju palīdzību, bet koncentrējamies uz nepārtrauktu un dinamisku dzirdes uzlabošanu, profilaksi un korekciju. Kompleksās pieejas filozofija pilnībā atbilst unikālām centra izstrādātām programmām – 5 soļi uz labāku dzirdi: dzirdes aparātu adaptācijas programma, dzirdes aparātu lietotāja atbalsta programma, garantijas apkalpošana līdz 4 gadiem, apdrošināšana nozaudēšanas gadījumā.

Mūsdienīgi dzirdes aparāti

Kad rodas nepieciešamība uzlabot dzirdi, katrs cilvēks ir pelnījis vislabāko. Runa ir ne tikai par speciālista uzmanību un personāla rūpēm, bet arī par pašu dzirdes aparātu līmeni. Mūsu dzirdes centrs ir oficiālais kompānijas Starkey – amerikāņu dzirdes aparātu pasaules Nr.1 ražotāja pārstāvis. Uzņēmumam ir milzīga pieredze dzirde tehnoloģiju izstrādē un ražošanā – no aizauss līdz neredzamajiem, ar baterijām darbināmiem, kā arī lādējamiem. Tas sniedz mums iespēju piedāvāt mūsu klientiem mūsdienīgākos un kvalitatīvus dzirdes aparātus.

Kas ir mūsdienīgs dzirdes aparāts? Vienkārši sakot, mūsdienu dzirdes aparāti ir mini datori Jūsu ausīm. Tie ne tikai saņem un izdod skaņu, bet individuāli apstrādā to un pastiprina, pielāgojoties Jūsu dzirdes vajadzībām. Pateicoties mākslīgajam intelektam un iebūvētajiem sensoriem, mūsdienu dzrdes aparāts Starkey skenē apkārtējo skaņu vidi, kurā Jūs atrodaties, 167 reizes sekundē. Tas garantē lietotājam vislabāko skanējumu jebkurā situācijā.

Ja runā par izmēru (tas interesē daudzus), tad dzirdes aparāti jau sen ir kļuviši miniatūri un konkurē viens ar otru dizaina un nepamanāmības ziņā. Tiem arī ir dažādas funkcijas, svarīgākās no tām ir iespēja izcelt sarunbiedra runu un pieslāpēt apkārtējā fona trokšņus (piemēram, restorānā vai uz ielas), Bluetooth-savienojums ar viedtālruni vai televīzoru (tiešai skaņas straumēšanai tieši Jūsu dzirdes aparātos), lādētājs bateriju vietā, iebūvējamie sensori un mākslīgais intelekts (labākam individuālam skanējumam).

Individuālā piemeklēšana un pieregulēšana

Pat visdārgākie dzirdes aparāti var pievilt, ja tie nav piemeklēti pareizi. Tāpēc mūsu speciālisti vienmēr piemeklē dzirdes aparātus individuāli, pamatojoties ne tikai uz Jūsu dzirdes pārbaudes rezutātiem, bet arī ņemot vērā Jūsu vēlmes, dzīvesveidu un finansiālās iespējas. Mēs izmantojam visjaunākās programmēšanas tehnoloģijas un piemeklēšanas metodes, lai pārliecinātos,ka Jūs dzirdat maksimāli dabīgi un skaidri pat vistrokšņainākā situācijā.

Iespēja izmēģināt dzirdes aparātus līdz 30 dienām

Ja Jūs jau domājat par iespēju uzlabot dzirdi ar dzirdes aparātiem, bet Jums rodas jautājumi par skaņas kvalitāti un lietošanas ērtību, tad tikai mūsu centrā Jūs varesies pamēģināt un notestēt Jūsu izvēlētās tehnoloģijas pirms to iegādes. 30 dienu laikā Jūs varēsiet pilnībā novērtēt funkcionalitāti, kvalitāti, pieejamās opcijas un citus Jums nozīmīgus faktorus. Jūs personīgi pārliecināsieties, kā izmantojot dzirdes aparatus dzīve var mainīties uz labo pusi.

Rūpes un gatavība palīdzēt katram

Labākas Dzirdes Centrs ir radīts ar mīlestību un rūpēm, lai katrs, kurš ir saskāries ar dzirdes paliktināšanos, izjūt pārliecību, psiholoģisko komfortu un atbalstu. Mums katrs apmeklētājs ir cilvēks, kuram nepieciešama kvalificēta palīdzība un laipna attieksme.

Silta, draudzīga atmosfēra, speciālista gatavība uzklausīt un palīdzēt, individuāla pieeja katram pacientam palīdzēs pārvarēt psiholoģisko barjeru un baildes no dzirdes aparātiem, un sākt dzirdēt labāk. Jūsu rīcībā ir kvalificētu speciālistu komanda, kas gatava sniegt visaptverošu palīdzību.

Mēs turpināsim rūpēties par Jums arī pēc pirmās konsulācijas, lai mēs ar Jums varētu pārliecināties, ka Jūsu dzirdes aparāti nodrošina Jums vēlamo runas skaidrību un skaņas kvalitāti. Jūsu pirmās konsultācijas laikā mēs parādīsim Jums kā kopt dzirdes aparātus, kā vienkārši un ērti tos lietot. Ja Jums radīsies jautājumi, Jūs vienmēr varat piezvanīt mums un saņemt atbildi uz jebkuru jautājumu. Varat arī pierakstīties konsultācijai/ Jūsu dzirdes aparātu pieregulēšanai pie dzirdes speciālista. Mēs darīsim visu iespējamo, lai Jūs dzirdētu labi!

*Pēc statistikas datiem: 70% pacientu mūsu dzirdes centrā pie mums vēršas pēc tuvinieku ieteikuma. Mēs augstu vērtējam klientu uzticību un pastāvīgi uzlabojam darba kvalitāti, lai vienmēr atbilstu augstām prasībām.

Mēs runājam Jūsu valodā!

Mums laimējās dzīvot tādā krāšņajā pilsētā kā Rīga, kur cilvēki runā dažādās valodās – musu komanda arī! Neuztraucieties, ja kādu iemeslu dēļ Jūs nerunājat latviski, mēs ar prieku pieņemsim Jūs angļu, krievu vai ukraiņu valodā.

Mēs mīlam to, ko darām ♡

Mēs esam laimīgi palīdzēt katram uzlabot dzirdi. Tas nozīmē arī uzlabot dzīvi un sniegt iespēju viegli komunicēt ar apkārtējo pasauli. Jūsu iespaidi pēc mūsu centra apmeklējuma ir ļoti svarīgi mums, jo katram no mums tas nav vienkārši darbs, tas ir dzīves aicinājums!

Interesanti fakti par mums

8927

Apmeklētāju skaits

5763

Klientu skaits

10952

Iegādāto dzirdes aparātu skaits

96%

Apmierināto klientu skaits