fbpx

Kāpēc izvēlēties mūs?

1 – Mūsu pieredze – jūsu pārliecība

Mūsu kvalificētie speciālisti profesionāli, rūpīgi un akurāti veic diagnostiku un audiometriju. Kvalitatīva pārbaude ļauj mums ieteikt jums vislabākos dzirdes uzlabošanas risinājumus, kas palīdz jums dzirdēt maksimāli precīzi.

2 – Paši modernākie dzirdes uzlabošanas risinājumi, kas uzlabos jūsu dzīvi

Tie ir pasaulē lielākā Amerikas ražotāja inovatīvie dzirdes uzlabošanas risinājumi, kurš piedāvā plašu dzirdes aparātu klāstu, kas ir domāts visdažādākajām situācijām un pieejams ikvienam lietotājam. 1967. gadā izveidotajam uzņēmumam Starkey ir ļoti liela pieredze digitālo dzirdes uzlabošanas tehnoloģiju izstrādē un ražošanā.

3 – 100% precīza risinājumu izvēle un programmēšana ar kvalitātes garantiju

Pat visdārgākās dzirdes uzlabošanas tehnoloģijas var radīt vilšanos, ja tās nav pareizi izvēlētas. Tāpēc mūsu speciālisti vienmēr izvēlas aparātus individuāli, ņemot vērā jūsu dzirdes pārbaudes rezultātus. Tie vienmēr būs paši pareizākie risinājumi jūsu dzirdei atkarībā no tās izmaiņām, jūsu dzīvesveida, vēlmēm un iespējām. Mēs izmantojam pašas modernākās tehnoloģijas programmēšanā un pielaikošanā, lai pārliecinātos, ka jūs dzirdat maksimāli skaidri pat pašos trokšņainākajos apstākļos.

– Rūpīgs personāls un individuāla pieeja katram klientam

Labākas Dzirdes Centrā strādā paši labestīgie un rūpīgākie darbinieki, kas pievērš īpašu uzmanību jūsu vajadzībām. Mēs cenšamies nodrošināt ērtu un mājīgu gaisotni, lai jums vienmēr būtu komfortabli. Mēs vienmēr atbalstām jūs arī pēc pirmās konsultācijas, lai mēs kopā ar Jums varētu pārliecināties, ka jūsu dzirdes aparāti nodrošina labāko skaņas kvalitāti. Jūsu pirmās konsultācijas laikā mēs parādām jums, kā kopt un ērti lietot aparātus. Ja jums rodas jebkādi jautājumi, tad vienmēr varat piezvanīt mums un pierakstīties bezmaksas konsultācijai un dzirdes aparātu pieregulēšanai. Mēs izdarīsim visu iespējamo, lai jūs labi dzirdētu un būtu apmierināti ar iegūto rezultātu!

5 – Bezmaksas konsultācija!

Jūsu pirmās bezmaksas konsultācijas laikā mūsu sertificētie speciālisti profesionāli un rūpīgi veiks diagnostiku un audiometriju. Ja esat pamanījis dzirdes izmaiņas sev vai saviem tuvākajiem, zvaniet pa tālruni 205 502 86 un pierakstieties bezmaksas konsultācijai, lai noteiktu problēmu un atrastu tai vislabāko risinājumu.

6 – Īpaša garantijas apkalpošana līdz 4 gadiem!

Garantijas apkope ir pilnībā bezmaksas. Atkarībā no izvēlētās pakalpojumu paketes, garantijas laiks var būt no 2 līdz 4 gadiem. Šajā periodā mēs veicam nepieciešamo aparātu regulējumu korekciju, rūpējoties par to, lai jūs vienmēr labi dzirdētu. Ja jūsu aparāti tiks sabojāti (ar tiem paspēlējās suns, kāds uz tiem nejauši uzkāpa un t.t.), tad mēs tos saremontēsim pilnībā bez maksas. Ja aparāti vairs nav saremontējami, tad līdz 3 gadiem (atkarībā no izvēlētās pakalpojumu paketes) jūs varat iegādāties jaunus ar 50% atlaidi. Šādi nosacījumi ir spēkā arī dzirdes aparātu zaudējuma gadījumā.

7 – Iespēja 30 dienas izmēģināt dzirdes uzlabošanas tehnoloģijas!

Ja jūs jau esat sācis domāt par iespēju uzlabot dzirdi, izmantojot digitālās tehnoloģijas, bet vēlaties uzzināt, kā tās palīdzēs jums reālajā dzīvē, jums ir iespēja izmēģināt izvēlētos aparātus pirms to iegādes. Lietojot aparātus savas dzīves ikdienas ritmā, jūs varēsiet personīgi novērtēt visus jums svarīgos faktorus.

Pierakstīties dzirdes aparātu izmēģināšanai

8 – Mēs mīlam to, ko darām!

Mēs esam priecīgi palīdzēt cilvēkiem udzlabot dzirdi! Dzirdes spēju uzlabošana ļauj cilvēkiem atkal viegli sazināties ar apkārtējo pasauli un izbaudīt dzīvi, un tas padara mūs laimīgus, piešķir īpašu nozīmi visam mūsu kopējam darbam. Mums ir ļoti svarīgi jūsu iespaidi par mūsu dzirdes centra apmeklējumiem, jo tas nav tikai darbs, bet gan iemīļotākā nodarbošanās mūsu dzīvē.

Interesanti fakti par mums

8927

Apmeklētāju skaits

5763

Klientu skaits

10952

Iegādāto dzirdes aparātu skaits

96%

Apmierināto klientu skaits