• Dzirdes aparātu
  cenas
  un kreditēšana

  Izmaksas ir ļoti svarīgs jautājums,
  iegādājoties dzirdes aparātus.

  Ir arī iespējas dzirdes aparātus
  iegādāties nomaksā.

Cik maksā dzirdes aparāti?

Dzirdes aparātu pircēji vispirms vēlas uzzināt dzirdes aparātu izmaksas. Īsā atbilde ir: “diapazonā no 399 līdz 5500 eiro.” Pareizā atbilde ir: “Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem.”

 

Cilvēkiem ir atšķirīgs dzīvesveids, un viņu dzirdes traucējumi ir ļoti individuāli. Ne visi dzirdes aparāti izskatās, skan vai darbojas vienādi. Dažādi speciālisti piedāvā dažādus pakalpojumu līmeņus un garantijas.


Cilvēkiem ir atšķirīgs dzīvesveids

Ja strādājat un dzīvojat aktīvu dzīvi, iespējams, vēlēsieties nepamanāmus dzirdes aparātus ar modernām un automatizētām funkcijām. Ja pavadāt vairāk laika mājās un jums ir mierīgs dzīvesveidu, iespējams, jums būs piemērotas vienkāršākas tehnoloģijas ar pamatfunkcijām.

 

Neatkarīgi no jūsu konkrētām vajadzībām, dzirdes aparāti var palīdzēt uzlabot jūsu dzīves kvalitāti, garantējot, ka jūs nepalaidīsiet garām svarīgus mirkļus. Dzirdes tehnoloģijas padara jūs sociāli aktīvu, drošāku un modrāku, kā arī sniedz prieku, klausoties iecienītās audiogrāmatas un mūziku.

 


Kā izskaidrot tik plašu cenu diapazonu?

Tāpat kā jūs iegādājaties citas ierīces un priekšmetus – no televizoriem un mobilajiem telefoniem līdz brillēm -, pastāv „labs-labāks-vislabākais” hierarhija, kas ir attiecināma arī dzirdes tehnoloģijām. Tehnoloģijas ir pieejamas dažādos stilos ar augsto tehnoloģiju funkcijām, kas nozīmē, ka bāzes dzirdes aparāti nemaksās tikpat dārgi kā neredzamie dzirdes aparāti ar vismodernākajām funkcijām.

 

Faktori, kas ietekmē dzirdes aparātu cenu, ir:

 • Funkcijas – funkcijas, kas noslāpē troksni, modulē skaļumu, nodrošina tiešo savienojumu ar viedtālruņiem un televizoriem, vai izseko un mēra fiziskās un garīgās aktivitātes, ievērojami paaugstina produktivitāti un uzlabo ikdienas dzīvi, kas savukārt, palielina tehnoloģiju izmaksas.

 • Profesionālie pakalpojumi – tāpat kā daudzām citām medicīniskām ierīcēm, pareizai dzirdes aparātu izvēlei un pieregulēšanai nepieciešamas izglītota un apmācīta speciālista prasmes. Profesionālie pakalpojumi, kas saistīti ar dzirdes aparātu piemeklēšanu, pielāgošanu un vispārēju apkopi, bieži tiek iekļauti dzirdes aparātu cenā.

Dzirdes speciālistu piemeklētās ierīces maksās vairāk nekā pirkumi, kas veikti tiešsaistē vai parastajā mazumtirdzniecības veikalā, taču tie arī labāk spēs apmierināt jūsu individuālās vajadzības, kalpos ilgāk un sniegs būtiskākas priekšrocības.

Papildus dzirdes aparātu apmaksas veidi

Nomaksa

Vai esat gatavi spert nākamo soli?

Online konsultācija

Uzrakstiet mums vai piezvaniet pa telefonu 205-502-86

Uzraktiet mums

Pieteikties konsutācijai

Iepazīstieties ar vietējiem dzirdes tehnoloģiju speciālistiem.

Pieteikties konsutācijai

Kur nopirkt

Atrast tuvāko dzirdes centru.

Kā nokļūt