Jaunumi

Vislabākā vieta, kur iegūt dzirdes aparātus

Admin

augusts 27, 2021

Vēl pat nesen, ja vēlējāties pievērst uzmanību dzirdes izmaiņām vai iegūt dzirdes aparātus, bija tikai viena iespēja – jādodas pie otorinolaringologa.

Mūsdienās izvēles iespējas pavisam noteikti ir kļuvušas vēl sarežģītākas, pateicoties tirgotājiem, kas pārdod tikai internetā, kā arī lielveikaliem un daudziem jauniem vai agrāk nedzirdētiem uzņēmumiem, kuri piedāvā dzirdes uzlabošanas risinājumus.

Bet šeit ir lieta: tikai licencētu dzirdes speciālistu konsultēšanā ir vislabākais (un pareizākais) veids sākt uzlabot dzirdi. Un mēs paskaidrosim, kāpēc.

dzirdes speciālists

Jūsu dzirdes izmaiņas ir unikālas, tāpēc tādam jābūt arī risinājumam

Mūsu spēja dzirdēt ir sarežģīta. Tāpat kā garšas izjūta (kāpēc daži cilvēki mīl avokado vai jūras veltes, bet citi tos ienīst?), arī dzirde ir unikāla katrai personai. Šī iemesla dēļ pareizai pieejai dzirdes traucējumu risināšanai jābūt delikātai, individuālai un ne tik vienkāršai, kā šķiet pirmajā mirklī.

Dzirdes aparāti – individuāli pielāgoti un ieprogrammēti, ko atbalsta pieredzējuši dzirdes speciālisti – it visuzticamākais veids, kā iegūt efektīvus jūsu vajadzībām pielāgotus dzirdes uzlabošanas risinājumus.

Mūsdienu dzirdes aparāti ir izsmalcinātas un jaudīgas ierīces

Dzirdes aparāti jau ilgu laiku ir bijuši vislabākie līdzekļi dzirdes uzlabošanai. Tāpat kā brilles, kas tiek ieteiktas, kad rodas redzes problēmas, un kardiostimulatori, kas tiek uzstādīti, lai novērstu sirds aritmiju, arī dzirdes aparāti ir līdzekļi, ko veselības aprūpes speciālisti iesaka dzirdes uzlabošanai.

Tas it īpaši attiecas uz mūsdienu dzirdes aparātiem. Viedāki un tehniski pilnveidotāki mūsdienu dzirdes aparāti var veikt pārsteidzoši sarežģītas darbības, lai palīdzētu mums dzirdēt labāk un sazināties ar citiem.

Turklāt tagad tie ir mazas elektroniskas ierīces, kas katru dienu stundām ilgi var ērti atrasties mūsu siltajā, mitrajā un unikālajā ausī.

Taču tāpat kā ar jebkuru progresīvo ierīci, tie nodrošina vislabākos rezultātus, ja ar tiem strādā speciālisti, kas zina, kā tos izmantot. Tieši šis faktors ir tas, kura dēļ ir nepieciešams profesionāls dzirdes aprūpes speciālists.

dzirdes centrs

Dzirdes speciālists – atšķirība starp „ok” un „vau!” 

Tikai pieredzējušam dzirdes aprūpes speciālistam ir nepieciešamās iemaņas un zināšanas, kā pielāgot un ieprogrammēt dzirdes aparātu atbilstoši jūsu dzirdei un dzīvesveidam.

Individuālie dzirdes aparāti

Jūsu dzirdes izmaiņas ir individuālas, un tikai dzirdes speciālists var veikt visus nepieciešamos izmeklējumus, lai palīdzētu jums saprast vairākas svarīgas lietas. Kāds ir jūsu dzirdes stāvoklis? Kādās frekvencēs jums ir grūtības dzirdēt? Vai dzirdes pasliktināšana ir abām ausīm? Vai kritums ir vienāds? Tie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem radīsit atbildes rūpīgas pārbaudes laikā un pēc audiogrammas iegūšanas.

Tikai tad, kad būsit atbildējis uz visiem šiem jautājumiem un būs detalizēti apspriestas visas jūsu vajadzības un vēlmes, dzirdes speciālists atradīs tieši jums piemērotu risinājumu (pareizā veida aparātus ar piemērotajām funkcijām un nepieciešamo tehnoloģiju līmeni). Kad būs atrasts jums individuāli pielāgots dzirdes uzlabošanas risinājums, jūs varēsit justies pārliecināts, ka tas darbosies tā, kā tas ir nepieciešams, un iepriecinās jūs tieši tā, kā esat to vēlējies un pelnījis.

Dzirdes aparāti ir ieguldījums jūsu veselībā

Visbeidzot – neatkarīgi no tā, kur jūs iegūstat savus dzirdes aparātus, tie nav lēti. Dzirdes uzlabošanas risinājumi ir ieguldījums labākā saziņā, veselībā un dzīves kvalitātē, kā arī saiknē ar cilvēkiem un laimē, tāpēc ir svarīgi iegūt to, par ko esat samaksājis.

Aizauss dzirdes aparāti

Iegādājoties no dzirdes speciālistiem, jūs iegūstat visu iepriekš minēto. Vai maksāsiet vairāk nekā interneta veikalā? Varbūt. Taču jūs iegūsit arī speciālista konsultācijas, individuāli pielāgotus aparātus, kā arī apkopi, atbalstu un nepārtrauktas rūpes par tik svarīgu funkciju, kā mūsu dzirde.

Iegūstiet savus dzirdes aparātus no labākajiem dzirdes speciālistiem

Mēs kā uzņēmums, kas ir līderis dzirdes aprūpes nozarē Latvijā, esam daudz redzējuši un piedzīvojuši. Taču pēdējā laikā viens faktors ir palicis nemainīgs par spīti daudzajām tehnoloģiskajām inovācijām, zinātnes sasniegumiem un regulārajām izmaiņām, proti, vislabākos rezultātus nodrošina tie dzirdes aparāti, kuriem ir labi zinošu un rūpīgu dzirdes aprūpes speciālistu atbalsts.

Ja esat gatavs pārliecināties, kā mūsdienīgie dzirdes aparāti var izmainīt jūsu dzīvi, mēs varam palīdzēt. Vienkārši aizpildiet šeit pieejamo veidlapu un ieplānojiet bezmaksas konsultāciju ar mūsu labākajiem speciālistiem.

Vairāk par to, ko sagaidīt no konsultācijas, lasiet šeit.