Jaunumi

Sejas maskas un dzirdes aparāti

Admin

jūlijs 29, 2021

Šobrīd sejas masku lietošana sabiedriskās vietās ir kļuvusi par parastu parādību. Kopš COVID-19 pandēmijas sākuma daudzās sabiedriskās vietās ir prasība lietot sejas maskas. Tagad, kad izplatās Delta paveids, sejas maskas joprojām ir nepieciešamas, lai visi būtu drošībā. Taču tās rada problēmas, kad mēģiniet sazināties ar citiem, it īpaši tad, ja sarunājaties ar personu, kurai ir pasliktināta dzirde.

Aizsargmaska

Sejas maskas slāpē runu un neļauj nolasīt no lūpām. Abi šie faktori ir svarīgi, jo traucē saprast teikto. Papildiniet tos ar sociālo distancēšanos un grupas videozvaniem, kuri gan nav saistīti ar maskām, taču ļoti ietekmē dzirdamību, un šī pandēmija ir krietni ietekmējusi iespējas sadzirdēt, ko saka jūsu ģimenes locekļi, draugi, kolēģi, kaimiņi un vietējā pārtikas veikala kasieris.

Dzirdes aparāti var palīdzēt

Diez vai jūs pārsteigs fakts, ka dzirdes aparāti var palīdzēt novērst šīs problēmas un ļauj vieglāk sadzirdēt tos cilvēkus, kuri nēsā sejas maskas. Dzirdes aparātu būtība ir skaņas pastiprināšana, kas daudzos gadījumos ir viss, kas nepieciešams, lai varētu dzirdēt, ko saka sejas masku nēsātāji.

Jaunie dzirdes aparāti var palīdzēt vēl labāk

Jaunās dzirdes uzlabošanas tehnoloģijas ir izstrādātas tā, lai ne tikai pastiprinātu skaņu, bet arī pievērstu īpašu uzmanību problēmām, kas rodas sejas masku, sociālās distancēšanās un fona trokšņu dēļ.

Režīms Edge (pieejams tikai Starkey dzirdes aparātos Livio Edge AI) ir pierādījis, ka spēj īpaši efektīvi atrisināt runas neskaidrības problēmas, ko rada maskas.

Kā? Ļaujot jums pilnībā izmantot visu mākslīgā intelekta (MI) jaudu.<.p>

Iekšauss dzirdes aparāti

Režīms Edge tiek aktivizēts jebkurā laikā tad, kad tas ir nepieciešams, vienkārši divreiz pieskaroties dzirdes aparātiem. Kad tas ir aktivizēts, režīms Edge skenē akustisko vidi, kurā atrodaties, un pēc tam uzreiz optimizē skaņu, ņemot vērā maskas, attālumu un fona trokšņus, lai pēc pieprasījuma nodrošinātu uzlabotu runas dzirdamību.

Režīms Edge ir ne tikai lieliski piemērots maskām, bet arī ir parocīgs jebkurā brīdī, kad nokļūstat īpaši sarežģītā klausīšanās vidē.

Arī mūsu jaunais masku režīms ir īpaši izstrādāts, lai jūs varētu vieglāk uzklausīt cilvēkus, kas nēsā maskas.  Masku režīms ir jauna pielāgotu programma aplikācijā Thrive, kas palīdz novērst tās runas dzirdamības problēmas, kuras rada maskas, pastiprinot skaņu ietekmēto frekvenču diapazonos. Masku režīms ir pieejams atsevišķu līmeņu dzirdes aparātos Livio.

Mūsdienām ideāli piemērotas dzirdes uzlabošanas tehnoloģijas

Ja tiešām vēlaties dzirdes risinājumu, kas ir ideāli piemērots šim laikam, kad visi nēsā maskas – Jūsu izvēle ir individuālie uzlādējamie dzirdes aparāti Livio Edge AI no Starkey. Tie ne tikai atvieglo klausīšanos, pateicoties režīmam Edge un mūsu patentētajai platformai Hearing Reality Pro, bet arī neaizķersies aiz maskas un netiks norauti, kad uzvilksit vai noņemsit masku, jo ir izvietoti ausīs, nevis aiz tām.

Turklāt tie ir arī vienīgie pārdošanā pieejamie bezvadu individuāli pielāgojamie un atkārtoti uzlādējamie dzirdes aparāti.

Noderīgi padomi par sejas maskas un dzirdes aparātu nēsāšanu

Lai gan lasīšana no lūpām un apslāpētas skaņas ir kaitinoši, cilvēki ar pasliktinātu dzirdi saskaras pat ar lielākām problēmām. Vairums sejas masku, protams, ir valkājamas, piestiprinot aiz ausīm. Tas rada pamatotas problēmas tiem, kuriem ir dzirdes aparāti, jo pastāv liela iespēja, ka, noņemot masku, tiks norauti vai pārvietoti aparāti, kas ir izvietoti aiz ausīm.

Mēs izmantojam šo iespēju, lai minētu pāris ieteikumus, kas palīdzēs jums samazināt dzirdes aparātu pārvietošanu.

Padomi par sejas maskas nēsāšanu kopā ar dzirdes aparātiem

Ja jums tomēr sanāk noraut dzirdes aparātu/s, kad nēsājat sejas masku, iesakām rīkoties šādi:

Nekrītiet panikā.

Ja nēsājat Livio, Livio AI vai Livio Edge AI aparātus, varat izmantot funkciju „Atrast manu dzirdes aparātu” tieši programmā Thrive Hearing, izmantojot mobilo tālruni. Šī programma nosaka jūsu aparāta atrašanās vietu un informē jūs par to, vai tuvojaties tam vai tieši otrādi — attālināties no tā. Ja dzirdes aparātu esat pazaudējis ārpus telpām un tā akumulatorā ir palicis maz enerģijas, viedtālruņa GPS funkcija norāda, kur atradās dzirdes aparāts, kad ar to pēdējoreiz tika izveidots savienojums.

Ja nelietojat nevienu no šiem aparātiem, vienalga nekrītiet panikā. Nesteidzieties un esiet pacietīgs. Padomājiet par vietu, kur visticamāk pazaudējāt dzirdes aparātu, un izslēdziet tās zonas, kurās nevajag meklēt.

Ja jums neizdodas atrast savu dzirdes aparātu, jūs vienmēr varat sazināties ar dzirdes aprūpes speciālistu, lai uzzinātu, vai jūsu aparātam nav garantija, kas sedz zaudējumu.

*Labākas Dzirdes Centrā, izvēlētām dzirdes tehnoloģijām, ir apdrošināšana zaudējumu gadījumā līdz 3 gadiem – tas dod jums iespēju iegādāties jaunu dzirdes aparātu ar atlaidi līdz 50%!

Alternatīvs veids, kā izvairīties no dzirdes aparātu noraušanas, ir izmēģināt to vietā mūsu individuāli pielāgojamos un atkārtoti uzlādējamos dzirdes aparātus! Tie netiek uzstādīti aiz auss, bet ievietoti dziļi auss kanālā un nekādi netraucē sejas maskas nēsāšanai. Turklāt tiem ir arī mūsu maskas režīma funkcija, kas ir īpaši izstrādāta, lai jūs varētu labāk dzirdēt runu, kad citi cilvēki nēsā maskas. Lai uzzinātu vairāk par šo funkciju, noklikšķiniet šeit.

Tāpat varat izmēģināt to arī pats, sazinoties ar mums pa tālruni 205 502 86 vai ieplānojot tikšanos jau šodien.