Jaunumi

Uzlādējami dzirdes aparāti Livio Edge AI

Jaunākie uzlādējamie iekšauss dzirdes aparāti Livio Edge AI no Starkey 

Admin

aprīlis 16, 2021

Vai esat redzējuši jaunākos uzlādējamos iekšauss (!) dzirdes aparātus Livio Edge AI no? Tie ir vienkārši lieliski! Un mēs neesam vienīgie, kas tā domā.

YouTube blogeris un audiologs Dr. Klifs Olsons (Cliff Olson) nesen nosauca tos par „visievērojamāko inovāciju, ko esam redzējuši dzirdes uzlabošanas risinājumu pasaulē kopš 2018. gada”.

Un dzirdes aparātu lietotājs Eliots Inezs (Eliot Innes) teica, ka „tie ir visrevolucionārākie dzirdes aparāti ar vislabāko kvalitāti, kādus esmu lietojis pēdējo 30 gadu laikā!”

Iekšauss dzirdes aparāti Riga

Tad kas padara individuāli pielāgojamos dzirdes aparātus Livio Edge AI tik labus?

  • Tie ir pasaulē pirmie un vienīgi uzlādējamie bezvadu iekšauss dzirdes aparāti

Tieši tā – tos var uzlādēt! Nav nevienu citu individuāli pielāgojamu bezvadu dzirdes aparātu, ko varētu uzlādēt. Nav vairs nekādu bateriju, ar kurām vajadzētu ņemties vai kuras nāktos iegādāties. Nav vairs jāuztraucas par to, ka visnepiemērotākajā brīdī dzirdes aparātiem nosēdīsies baterijas.

Tā vietā jūs varat izbaudīt tādu aparātu priekšrocības, kurus var uzlādēt pa nakti, un tad droši doties dienas gaitās, kamēr tie paliek uzlādēti līdz gulētiešanai.

  • Tajos ir pieejamas Starkey vislabākās tehnoloģijas

Tās ir tieši tajos iebūvētās tehnoloģijas, kas padara individuāli pielāgojamos, uzlādējamos dzirdes aparātus Livio Edge AI par „visrevolucionārākajiem dzirdes aparātiem ar vislabāko kvalitāti”, kādus ir lietojis Inezs.

Šie dzirdes aparāti, kuri ir veidoti uz tās pašas platformas, kas palīdzēja dzirdes aparātiem Livio AI 2019. gadā iegūt žurnāla TIME atzinību par vislabāko inovāciju, ir pirmie ar mākslīgo intelektu un iebūvētiem sensoriem, kuri kopā palīdz tiem nodrošināt tādu pilnībā jaunas kvalitātes skaņu, kāda līdz šim nebija iespējama.

  • Tie ir daudz kas vairāk nekā tikai dzirdes aparāti

Tā nav tikai skaņas kvalitāte, kas piesaistīja žurnāla TIME uzmanību. Livio AI ir arī pasaulē pirmie daudzfunkcionālie dzirdes aparāti. Savienoti pārī ar aplikāciju Thrive Hearing Control, tie ļauj lietotājiem straumēt audio uz viedtālruni un no tā, mērīt savu fizisko un garīgo aktivitāti, tulkot teikto 27 valodās, noteikt krišanu, iestatīt brīdinājumus un atgādinājumus, kā arī daudz ko citu.

Tie ir dzirdes aparāti, veselības uzraudzības ierīces un personīgie palīgi — viss vienā!

  • Tie ir domāti mūsdienu pasaulei

Ja pēdējie mēneši mums ir kaut ko iemācījuši, tad tas ir savstarpējās saziņas, informētības un drošības sajūtas svarīgums, un dzirde ir galvenais ietekmējošais faktors tiem visiem.

Individuāli pielāgojamie dzirdes aparāti Livio Edge AI nodrošina neticamas kvalitātes skaņu, tāpēc varat iesaistīties jebkurās sarunās, pasākumos un ikdienas aktivitātēs.

Tos var savienot ar jūsu viedtālruni un televizoru, lai jūs būtu informēts par visiem jaunumiem un ziņām (kā arī izklaidēt jūs un ļaut jums atpūsties, kas arī ir svarīgi).

Tie tiek individuāli pielāgoti, lai atbilstu jūsu unikālajai auss formai un jūs varētu tos ērti un droši nēsāt visu dienu.

Tie ir arī uzlādējami, tāpēc jūs varat aizmirst par baterijām vienreiz un uz visiem laikiem!

Turklāt, tā kā šie individuāli pielāgojamie dzirdes aparāti Livio Edge AI ir ievietoti ausīs, nevis atrodas aiz tām, tie netraucē jums, kad nēsājat masku. Un, ja Jūs jau lietojat dzirdes aparātus, tagad ir labākais laiks jauninājumiem!