Jaunumi

Jaunā Evolv AI atklāšana – dzirdes uzlabošanas nozares inovatīvākās dzirdes tehnoloģijas ierodas Latvijā

Admin

maijs 29, 2022

Pasaulē atzītais vismodernāko dzirdes aparātu ražotājs Starkey Hearing ir radījis vēl mūsdienīgāku, dabiskai dzirdei pietuvinātu un viedi vadāmu dzirdes aparātu līniju, lai katrs var “Dzirdēt bez piepūles. Dzīvot bez piepūles!”

“Šodien gudrākais dzirdes aparāts ir kļuvis vēl gudrāks. Piemēram, katru stundu Evolv AI automātiski veiks 55 miljonus pielāgojumu,” uzsvar Starkey galvenais tehnoloģiju vadītājs Achin Bhowmik, Ph.D.

Evolv AI pamatā ir Starkey Sound™ — revolucionāra tehnoloģija, kas radīta, gadiem ilgi pilnveidojot Starkey pētniecību un zinātniski pamatotus algoritmus, lai nodrošinātu augstas precizitātes skaņu, kas ir modelēta pēc cilvēka dzirdes sistēmas. Izmantojot mašīnmācīšanās tehnoloģiju, tāpat kā smadzenes, Starkey Sound™ ir paredzēts, lai automātiski slāpētu fona troksni, uzlabotu runas dzirdamību un saprotamību un garantētu dabisku skaņas kvalitāti jebkurā vidē. Tieši tāpēc jaunās līnijas vadošais sauklis ir “Bez piepūles!”.

Salīdzinot ar iepriekš izmantoto tehnoloģiju, Evolv Al nodrošina trokšņu efekta samazinājumu par 40%, kas palīdz klausīties bez piepūles. Vēl viena jaunās Evolv Al līnijas priekšrocība slēpjas iebūvētā jaunākajā mākslīgā intelektā, kas, savienojot modernās tehnoloģijas, vienlaikus savienojas ar dzirdes aparāta lietotāja ikdienu un dzīvesveidu. Savukārt iebūvētais divvirzienu audio risinājums nodrošina skaņas plūsmu divos virzienos, straumējot balsi tiešā kontaktā ar Evolv Al no iPhone vai iPad, ļaujot runāt un nevainojami dzirdēt, ja saruna noris brīvroku režīmā.

Jaunie Evolv Al ir viedi un personalizēti vadāmi savienojumā ar viedierīcēm. Tas sniedz iespēju piekļūt analītiskai informācijai par dzirdes un sadzirdamības kvalitāti ikdienā, kā arī dod iespēju pārraudzīt lietotāja ikdienas fiziskās aktivitātes, sociālo iesaistīšanos un pat iestatīt atgādinājumus, piemēram, par medikamentu lietošanas nepieciešamību konkrētā dienā un laikā. Turklāt ar lietotnes Thrive Care starpniecību piekļuvi šai analītiskajai informācijai var nodrošināt konkrētam cilvēku lokam, un tas var palīdzēt ikdienā attālināti un droši uzraudzīt savu tuvinieku un viņa labsajūtu.

Šo funkciju kombinācija rada dzirdes pieredzi bez piepūles. Evolv AI vienmēr ieslēgtā un vienmēr automātiskā pieeja nodrošina reālistisku un patiesu skaņas kvalitāti jebkurā vidē bez nepieciešamības veikt jebkādas papildu darbības.

Jaunā Evolv Al dzirdes aparātu līnija piedāvā ne tikai personalizētu vadāmību un izcilu dzirdamības risinājumu, bet arī dažādu stilu, lietojamības un krāsu izvēli – atbilstoši katra dzirdes aparāta lietotāja individuālajām vēlmēm un prasībām. Lai uzzinātu, kurš dzirdes aparāts būs Jums piemērotākais, jānoskaidro vairāki faktori – gan dzirdes stāvoklis, gan darba specifika, dzīvesveids un aktivitātes, ko veicat ikdienā, tostarp būtisks faktors būs individuālās fizikālās īpašības – piemēram, ārējās auss un iekšējās auss kanāla izmērs un forma. Lai netērētu naudu un laiku, vislabāk ir doties pie sertificēta dzirdes speciālista, kurš atradīs tieši Jums piemērotāko pašu labāko risinājumu.

 

Labākas Dzirdes Centrs ir oficiālais Starkey pārstāvis un Evolv AI dzirdes tehnoloģijas izplatītājs Latvijā – mūsu speciālisti dodas regulārās pieredzes apmaiņas un apmācību programmās pie ražotāja, lai mācītos un apgūtu jaunākās dzirdes aparātu tehnoloģijas un pielietojumu. Mēs esam vienīgais dzirdes centrs Latvijā, kas izmanto visaptverošu pieeju jūsu dzirdes uzlabošanai, garantējot jums visaugstāko gandarījumu.

Pierakstieties vizītei pie speciālista jau šodien un pārliecinieties paši!