Jaunumi

Seši iemesli, kāpēc Evolv AI ir vairāk nekā dzirdes aparāti

Admin

oktobris 24, 2022

Mūsu darba galvenā motivācija sakņojas pārliecībā, ka, labāk dzirdot, iespējams labāk dzīvot, tādēļ mūsu galvenais mērķis ir nemainīgs – atrast piemērotāko un labāko iespējamo dzirdes aparātu tieši Jums.

Tomēr, ņemot vērā straujo tehnoloģiju un viedierīču attīstību, kas vienlaikus ietver dažādu tehnoloģiju mijiedarbību, mēs sapratām, ka nevēlamies apstāties tikai pie vislabākās skaņas dzirdes aparāta piedāvājuma.

Ikdienā izmantojamas tehnoloģijas, kas veicina labsajūtu un veselīgu dzīvesveidu, pēdējos gados ir kļuvušas ļoti populāras, un arī mēs izvēlējāmies radīt ērtu, izturīgu un lietotājam draudzīgu tehnoloģiju. Tā radās “veselībai draudzīgs dzirdes aparāts”.

Evolv AI –  jaunākā un inovatīvākā dzirdes aparāta tehnoloģija mūsdienu tirgū, ar integrētiem sensoriem, kas palīdz lietotājam nodrošināt izcilu skaņas kvalitāti, kā arī iegūt lielāku priekšstatu par savu vispārējo veselību, vienlaikus atslogojot dažādus ikdienas kognitīvos uzdevumus un padarot ikdienas dzīvi vieglāk pārvaldāmu.

Sešas iecienītākās Evolv AI veselības un labsajūtas funkcijas

  1. Thrive Assistant – tā ir gluži kā Amazon Aleksa, tikai iebūvēta jūsu dzirdes aparātā. Uzdodiet jautājumus un saņemiet atbildes, pat neizmantojot viedtālruni. Iestatiet sev atgādinājumus, izmantojot tikai savu balsi, turklāt varat veikt izmaiņas savās ierīcēs brīvroku režīmā.
  2. Transkripcijas /Transcriptions/ — vai esat kādreiz atradies vietā, kura ir tik iespaidiem bagāta, ka vēlaties veikt piezīmes, bet nevēlaties to rakstīt viedierīcē? Transkripcija, izmantojot dzirdes aparātus, tiešraidē ierakstīs teikto, bet pēc tam ļaus saglabāt un kopīgot pārrakstīto.
  3. Atgādinājumi / Reminders/ – iespējams iestatīt gan vizuālus, gan skaņas atgādinājumus kā uzdevumu. Atgādinājumi var būt iestatīti kā vienreizēji vai arī periodiski, piemēram, iespējams saglabāt regulāru zāļu lietošanas atgādinājumu vai ieplānot regulāras vizītes vai sapulces, par to saņemot iepriekš iestatītu atgādinājumu.
  4. Wellness Score –  mijiedarbībā ar Thrive Hearing Control lietotni Wellness Score sniedz lietotājam datus par pieveiktajiem soļiem un vispārējo aktivitātes līmeni, turklāt tas mēra arī sociālo iesaistīšanos –  tas viss palīdz uzturēt fizisko un garīgo labsajūtu.
  5. Kritiena noteikšana /Fall Detection/  — tiem gadījumiem, kad Evolv Al lietotājs iespējams piedzīvos kritienu, viņam ir iespēja norādīt līdz trim dažādām personām, ar kurām var sazināties. Kritiena gadījumā ierīce reaģē un nosūta adresātiem informāciju par šo faktu, kā arī  notikuma vietu, kas palīdz reaģēt ātri un precīzi, lai palīdzētu cietušajam.
  6. Divvirzienu audio straumēšana /2-Way Audio Streaming/ – šī ir jaunākā funkcija, kas ļauj Apple lietotājiem zvanīt brīvroku režīmā, izmantojot dzirdes aparātus. Izmantojiet tālruni, lai veiktu un saņemtu zvanus, kamēr sarunas laikā tālrunis nav jātur rokās!

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Evolv AI dzirdes aparātiem un uzzinātu par tieši jums piemērotāko risinājumu, piesakieties vizītei mūsu dzirdes centrā pie augstas klases dzirdes speciālistiem, kuri palīdzēsatrast jums atbilstošāko un veselībai draudzīgāko dzirdes aparātu.