Konsultācija pie dzirdes speciālista Bauskā

Ir svarīgi zināt, ka katra konsultācija ir unikāla, jo dzirdes izmaiņas ir individuālas, tāpat arī mūsu speciālistu ieteikumi. Rūpīga, profesionāla un efektīva konsultācija ir process, lai iepazītos ar jums un jūsu dzirdes vajadzībām, dzīvesveidu, slimības vēsturi, budžeta iespējām utt. Mūsu dzirdes speciālistu komanda parūpēsies par Jūsu dzirdes veselību un būs ar Jums visa procesa laikā, sniedzot atbalstu, zināšanas un izcilu servisu.

Ieplānojiet konsultāciju

Zvanot pa tālruni 205-502-86 vai aizpildot veidlapu šeit, lai rezervētu vizīti, Jums var tikt uzdoti daži jautājumi, kas palīdzēs mums noteikt, kāda veida un ilguma konsultācija ir nepieciešama. Šie jautājumi palīdzēs mums saprast, vai Jums jau ir veikta dzirdes pārbaude, ar ko jūs saskaraties ikdienā, kas ir motivējis Jūs piezvanīt (kādas grūtības Jums ir?), vai ir kāds, kuru variet ņemt līdzi uz konsultāciju un vai Jūs pašlaik izmantojat dzirdes aparātu?

Dzirdes speciālists

Konsultācija

solis: Saruna

Mūsu pieredzējušais dzirdes speciālists veiks dzirdes veselības novērtējumu, lai noskaidrotu Jūsu slimības vēsturi, Jūsu dzīvesveidu un atklātu konkrētas ikdienas situācijas, kurās Jūs vēlētos uzlabot savu dzirdi. Šo darbību laikā ir noderīgi, ja Jums ir pavadonis, kurš zina, ko Jūs piedzīvojat saistībā ar Jūsu dzirdi un kurš var palīdzēt nodrošināt otru skatījumu.

② solis: Ausu apskate

Šeit Jūs uzzināsiet mazliet vairāk par savām ausīm, jo dzirdes speciālists veiks otoskopiju (ausu apskate), lai noteiktu, vai ir kaut kas, kas varētu ietekmēt Jūsu dzirdi, piemēram, iekaisums vai ausu sērs.

③ solis: Dzirdes pārbaude

Nākamais solis ietver diagnostisko pārbaudi, kuras laikā  Jums tiks pārbaudīta dzirde. Tas noteiks, vai Jums ir dzirdes izmaiņas. Pēc pārbaudes speciālists izskaidros rezultātus, izmantojot audiogrammu kā vizuālu palīgu, lai Jūs saprastu, kā darbojas Jūsu dzirde un kā dzirdes pārbaudes rezultāti ir saistīti ar situācijām, kuras identificējāt kā problemātiskas.

④ solis: Dzirdes tehnoloģiju opcijas

Dzirdes speciālists sniegs Jums ieteikumus, pamatojoties uz pārbaudes rezultātiem un sarunas laikā iegūto informāciju. Dzirdes speciālisti Jums paskaidros, kāpēc šīs iespējas Jums ir ieteicamas un kādas ir Jūsu iespējas.

Šī ir vēl viena sadaļa, kurā var būt noderīga uzticama pavadoņa klātbūtne. Tās darbosies kā „otrais ausu pāris”, lai apkopotu informāciju un palīdzētu noteikt, kura iespēja vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām.

Visa procesa laikā Jūs tiksiet mudināts uzdot jautājumus par jebko, par ko Jums ir nepieciešams skaidrojums vai vēlaties iegūt vairāk informācijas.

Kāpēc ir svarīgi apmeklēt dzirdes speciālistu?

Jūsu dzirde ir Jūsu vispārējās veselības un labsajūtas galvenais elements, tai ir būtiska nozīme Jūsu attiecībās, Jūsu drošībā, Jūsu sociālajās aktivitātēs, Jūsu darba spējās un Jūsu vispārējā dzīves kvalitātē.

Ja Jūs vai Jūsu tuvinieki cieš no dzirdes pasliktināšanās, piesakieties konsultācijai pie mūsu dzirdes speciālistiem, lai piemeklētu sev vismodernākās tehnoloģijas un sāktu dzirdēt labāk jau šodien: vienkārši aizpildiet veidlapu zemāk vai zvaniet mums 205-205-86 un ieplānojiet bezmaksas konsultāciju ar mūsu pieredzējušiem speciālistiem.

Mēs Labākas Dzirdes Centrā gribam pārliecināties, ka Jūs dzirdat pēc iespejas labāk. Mēs gribam padalīties ar Jums ar papildus informāciju, pakalpojumiem un reklāmas piedāvājumiem no Labākas Dzirdes centra.