Jaunumi

Заушные слуховые аппараты

Dzirdes aparāti var paildzināt jūsu dzīvi

Admin

februāris 3, 2021

Vai tas tiešām ir iespējams? Vai dzirdes uzlabošanas risinājumi var paildzināt dzīvi? Jā, tas tik tiešām ir iespējams!

Ar dzirdes aparātiem var ne tikai pagarināt jūsu dzīves ilgumu, bet arī ievērojami to uzlabot. Uzturot dzirdi vislabākajā stāvoklī un nodrošinot, ka tā palīdz saglabāt saikni ar apkārtējiem, jums tiks nodrošināts arī labāks un (cerams) ilgāks mūžs.

Cilvēks ir sabiedrības daļa

Helēnas Kelleres (HelenKeller) slavenais citāts, ka “dzirde ir tas, kas mūs uztur cilvēku intelektuālajā kopumā,” atgādina, ka dzirde savieno cilvēkus ar citiem cilvēkiem un pasauli, kurā mēs dzīvojam. Ja konstatējat, ka jūsu dzirdes līmenis nav tāds, kāds tas bija agrāk, un pārklausīšanās tagad ir ierasta lieta, jūs varat sākt justies atstumts vai pat izolēts no sarunām, kas notiek ap jums. Digitālas dzirdes aparātu lietošana palīdz jums uzturēt saikni ar apkārtējiem un iesaistīties pasākumos, kas notiek jūsu apkārtnē.

Daudzi pētījumi liecina, ka sociālā izolācija ne tikai noved pie sliktas garīgās veselības (depresija, trauksme), bet arī agrākas nāves. Dzirdes uzlabošanas risinājumu lietošana samazina depresijas vai trauksmes diagnosticēšanas risku par 11%.

Dzirdiet kvalitatīvāk, kustieties labāk

Mēs esam diskutējuši par četriem veselības balstiem, kas nepieciešami kvalitatīvai dzīvei, neradot kognitīvo pārslodzi, proti, redzi, dzirdi, zobārstniecību un ortopēdiju (kustības). Ja jūs rūpējaties par savām acīm, ausīm, zobiem un pēdām, slodze uz jūsu apziņu tiek samazināta. Ja jūsu dzirde ir uzlabota ar dzirdes uzlabošanas risinājumu palīdzību, jūs atbrīvojat savas smadzenes, lai cita starpā pievērstos, piemēram, arī mobilitātei. Mūsu smadzenes izmanto daudz enerģijas, lai noturētu mūs stāvus un mēs veiksmīgi kustētos. Pētījumi liecina, ka neārstēta dzirdes pasliktināšanās var izraisīt lielāku kritienu biežumu, īpaši gados vecākiem cilvēkiem. Kritieni var būt pat letāli. Mūsdienās ir pieejami dzirdes aparāti ar kritiena detektoriem – Livio Edge AI no Starkey. Tādēļ, ja uzlabosiet savu dzirdi un rūpēsieties par to, jums būs ne tikai mazāka iespējamība pakrist (tādējādi mazināsies arī fatālu gadījumu iespējamība), bet arī jūsu mīļotie tiks nekavējoties brīdināti un jums maksimāli ātri tiks sniegta palīdzība, ja pakritīsiet, kad lietojat dzirdes aparātus Livio AI.

Vai atceraties, kad dzirdējāt labāk?

Uzlabojiet atmiņu — apziņas pasliktināšanās var izraisīt demenci, un ir pierādīts, ka neārstēta dzirdes pasliktināšanās palielina apziņas pavājināšanās iespējamību. Šā gadsimta pirmajos 15 gados ar Alcheimera slimību saistītie nāves gadījumi ir pieauguši par 89%. Tāpēc, ja jums ir problēmas ar atmiņu, pārbaudiet dzirdi, lai pārliecinātos, vai dzirdes uzlabošanas risinājumi var palēnināt apziņas pavājināšanos un priekšlaicīgas nāves risku.

Brīdinājuma signālu dzirdēšana

Rūpējieties ne tikai par savu veselību, bet arī par to, lai dzirdētu brīdinājuma signālus! Darba vietā var notikt nelaimes gadījums, bet cilvēks var nedzirdēt signalizāciju. Daudzi nelaimes gadījumi, kas saistīti ar autoiekrāvējiem, ir notikuši, kad cietušais nav dzirdējis atpakaļgaitas pīkstienus. Ir ļoti svarīgi dzirdēt trauksmes signālus, taurēšanu vai kliedzošus cilvēkus, kas mēģina apstādināt jūs, lai jūs nenokļūtu kravas automašīnas priekšā un paliktu modrs un dzīvs.

Padomājiet, vai jums nav nepieciešams palūgt atkārtot teikto. Ja tā ir, iespējams, ir pienācis laiks pieteikties konsultācijai pie kvalificēta dzirdes speciālista. Jūs vēlaties panākt, ka nezaudējiet nevienu skaņu ārpus sava parastā dzirdes diapazona. Vienkārša dzirdes pārbaude un dzirdes aparāts var ne tikai glābt jūsu dzīvību ārkārtas situācijā, bet arī nodrošināt jums ilgāku, patīkamāku un piepildītāku dzīvi.